روز به روز به محبوبیت اینستاگرام افزوده می گردد. تعداد افراد مشهور و شناخته شده که به کاربران اینستاگرام می پیوندند نیز بیشتر شده است . به همین دلیل بر تعداد هکرهایی که قصدشان ورود بی اجازه به اکانت این هنرمندان و افراد مشهور است نیز افزوده می شود .در این باره بد نیست بدانید اکانت برخی از این افراد مشهور مورد هجوم سارقان اینترنتی قرار گرفته و به واسطه آن به صورت موقت امکان دسترسی به حساب کاربری خود را از دست داده بودند. اما شبکه اجتماعی اینستاگرام دو روز پیش اعلام نمود که در این رابطه تمهیداتی اندیشیده است تا از این پس امنیت کاربران خود را بیش از پیش تضمین نماید.

instagram

همان طور که می دانید ، تا به امروز برای ورود به اینستاگرام فقط باید نام کاربری و پسورد خود را وارد می کردید اما از امروز، اینستاگرام تائید دو مرحله ای را به حساب های کاربری افزوده است. این شبکه اجتماعی برای احراز هویت اصلی کاربر، تائید به واسطه شماره تلفن همراه را به آن اضافه کرده است . به این ترتیب، هر زمانی که قصد ورود به حساب کاربری خود را داشته باشید، یک پیام کوتاه که حاوی یک کد است برای شما ارسال خواهد گشت و فقط به واسطه وارد نمودن آن قادر خواهید بود وارد حساب کاربری خود بشوید.

احراز هویت دو مرحله ای اینستاگرام برای مبارزه با هکرها

با اینکه افزودن تایید دو مرحله ای به اکانت اینستاگرام بسیار عالی و کاربردی است اما از کوتاهی این شرکت در طول سال های گذشته هم حکایت دارد زیرا شرکت های دیگری همانند فیس بوک چنین قابلیتی را ۵ سال پیش به کاربران خود ارائه داده بودند و شبکه عکس محور اینستاگرام تازه اکنون دست به کار شده است و این امکان را عملی کرده است .

لازم به ذکر است که قابلیت احراز هویت دو مرحله ای اینستاگرام برای مبارزه با هکرها به تدریج برای کاربران عرضه خواهد شد . بنابراین به محض دریافت این امکان از آن استفاده نمائید تا مورد هجوم هکرها قرار نگیرید.

برای دانلود اینستاگرام به لینک زیر در سایت ما مراجعه کنید ؛

دانلود جدیدترین و آخرین ورژن اینستاگرام

منبع

درباره نویسنده

میثم ذوالفقارلو

میثم ذوالفقارلو

مدیر و نویسنده سایت تک وو

یک علاقمند به اشتراک گذاری آموخته های خود در زمینه تکنولوژی گجت ها ، اپلیکیشن ها و دنیای پیرامونمان

پیام بگذارید

2 × چهار =

۳ دیدگاه