اینستاگرام مانند سال های نخستین گسترش فیسبوک، وقت بسیاری از مردم را به خود اختصاص داده است و خیلی از عکس هایی که در روزگار امروز گرفته می شود، عکس هایی برای انتشار در اینستاگرام است. اگر قبلا شما عکسی میگرفتید و سال ها بعد افراد ان را به طور تصادفی مشاهده می کردند، امروزه از زمان گرفتن عکس تا جهانی شدن آن، تنها چند ثانیه زمان نیاز دارید! دکمه share بر روی اکانت اینستاگرام، فعالیت یکسان بین میلیون ها کاربر این شبکه است.برای افزایش شمار فالوور ها در اینستاگرام، کتاب ها و مقالات زیادی نوشته شده است که در این مطلب  ۱۵ مورد از راه های افزایش فالوور اینستاگرام را معرفی میکنیم و سپس یک اپلیکیشن اختصاصی افزایش فالوور اینستاگرام با کاربران واقعی و ایرانی  معرفی میکنیم؛

افزایش فالوئر اینستاگرام با کاربران واقعی و ایرانی

☑ متفاوت باشید

متفاوت بودن با بقیه، خیلی مهم است. نه فقط در اینستاگرام، حتی در جاها و شبکه های دیگر. سعی کنید خودتان باشید و از قابلیت ها و توانمندی های خلاقانه خود برای کسب موفقیت در عرصه های گوناگون استفاده کنید. به فکر اشغال کردن جای دیگران نباشید. ان حا قبلا رزرو شده است. جاهای رزرو نشده بسیاری وجود دارد که از جاهای قبلا رزرو شده، بعضا بهتر است. ان ها را دنبال کرده و شکار کنید. متفاوت بودن در اینستاگرام به این معنی است که راهی را دنبال نکنید که پیش از شما، ده یا صد یا هزاران نفر دنبال کرده اند و برای دیگران خسته کننده شده است. متفاوت بودن، به معنی خاص بودن نیست، به معنی خلاق بودن و نواور بودن در کاری است که قصد انجامش را دارید. مثل گذاشتن عکس های سیاه و سفید از خود و شهرتان!! برای خیلی ها شاید عکس های سیاه و سفید از عکس های رنگی جذاب تر باشد.

☑ با عکس حرف بزنید!

اینستاگرام مانند فیس بوک یا توییتر نیست که در ان، محتوای متنی، نقش زیادی را در انتقال مفاهیم و نظرات داشته باشد. اینجا، عکس، حرف اول و آخر را می زند. اگر میخواهید موضوعی را منتشر کنید و مطلبی را عنوان کنید، باید عکس شما گاملا گویا و رسا باشد. صفحات شخصی یا گروهی یا حقوقی که در اینستا، می توانند فالور زیادی را جذب کنند، به قدرت عکس در این شبکه پی برده اند.

☑ خلاصه گویی!

خلاصه گویی، اصل بسیار مهمی در اینستاگرام است. در شبکه ای که کاربران، فقط به دنبال دیدن عکس و لایک کردن و نهایت، چند کلمه نوشتن زیر post های شما هستند، داستان نویسی فایده ای ندارد. ۵ عکس با ۵ خط نوشته کوتاه و موثر، می تواند تاثیرگذاری بسیار بالایی به جای ۱۰۰ ها خط نوشتن داشته باشد. هر چقدر خلاصه گویی کنید و نکته شماره ۲ را رعایت کنید، می توانید به جذب مخاطب بیش تر امیدوار باشید.

☑ فالوور پران نباشید!

یعنی مخاطب گریز نباشید. یعنی مشتری پران نباشید. یعنی مخاطبانی که تا کنون جذب کرده اید، حتی اگر ۱۰۰ نفر هم هستند را سعی کنید حفظ کنید و ان ها را آرام آرام افزایش دهید. اگر مخاطبان شما در سن و گروه اجتماعی خاصی هستند، قرار دادن عکس ها و محتوهای بی ربط به علاقه و انگیزه ای که ان ها را به صفحه شما مرتبط ساخته است، زمینه unfollow شدن شما را فراهم می کند.

☑ به امید follow back نباشید!

هیچ صفحه پر مخاطبی در اینستاگرام، به امید follow back شدن توسط دیگ رکاربران این سایت، مخاطب چند ده هزاری و حتی چند صد هزاری پیدا نکرده است. تلاش کنید، با محتوای متنی و تصویری ارزشمند و جذاب، مخاطب خود را بالاببرید و ان را حفظ کنید.

☑ از تگ کردن های غیر ضروری پرهیز کنید!

هیج گاه در موارد غیر ضروری، جهت افزایش توجه کاربران صفحه خود، از تگ کردن غیر ضروری ان ها خودداری کنید. این کار بعضا باعث رنجش ان ها شده و شاید، نه تنها توجه فرد تگ شده و دوستانش را جذب نکند، بلکه موجب unfollow شدن از صفحه شما را نیز فراهم می کند.

☑ بگذارید دیگران درباره شما بگویند!

اگر صفحه شخصی درباره خودتان دارید، عکس ها و مطالبی که دیگران درباره شما منتشر کرده اند را در صفحه بگذارید تا برای مخاطبانتان جذاب تر باشد. اگر صفجه تجاری و تبلیغاتی دارید، تجربه مشتریان و مخاطبان خود را در صفحه بگذارید و اجازه بدید دیگران درباره شما حرف بزنند و این راه، به طور غیر مستقیم تبلیغ کنید. قطعا مخاطب بیش تری از این راه جلب خواهید کرد به نسبت انتشار روزانه و تبلیغاتی مستقیم مخصولات و خدمات خود در صفحه تان!

☑ پشت صحنه باز باشید!

پشت صحنه باز بودن یعنی اینکه پشت صحنه ها را نشان بدهید. اگر صفحه شخصی دارید و مثلا کیکی یا شیرینی یا غذایی درست کردید، پشت صحنه ان که مربوط به تدارکات داستان می شود را نیز در صفحه بگذارید. اگر ارائه دهنده خدمات با محصولات هستید ماننند فروش لباس و بسته های تبلیغاتی و گل و ملزومات عمومی و روزانه دیگر، تدارکاتی که برای ان در روز انجام میدهید را عکس برداری و در صفحه بگذارید. خیلی ها از این پشت صحنه ها جذب می شوند و موجبات همراهی دیگران را نیز برای شما فراهم می کنند.

☑ سلفی گرای معتاد نشوید!

سلفی بازی به اندازه ای که از حد ان بگذرد، در کاهش مخاطب شما موثر است. از افراط در ان خودداری کنید. البته celebrity ها از این قاعده مستثنی هستند. آیا شما سلبریتی هستید!؟

☑ جملات قشنگ و زیبا به صورت عکس بگذارید

اصلا بد نیست که هر از گاهی،جملات زیبا و خاطره انگیز از بزرگان علم و فرهنگ و هنر را به صورت کوتیشن هایی تصویری در صفحه منتشر کنید. خیلی از دوستان شما، شاید از این تصاویر مفهومی خوششان بیاید و زمینه تک گردن دیگر دوستان شما را نیز فراهم کنند.

☑ مطالب خنده دار بگذارید

اصلا بد نیست که احوال و حالات و نظرات روزانه و هفتگی خود را بر روی تصویر های خنده دار قرار داده و منتشر کنید. اینطوری کاربران، خیلی جذب مفاهیم و نظرات و پست های روزانه شما می شوند و لایک ان ها، موجب جلب نظر دیگر دوستانشان نیز خواهد شد. این موضوع ساده را جدی بگیرید.

☑ قدرت ویدئو های ۱۵ ثانیه ای!

در اینستاگرام، فعلا بیش از ۱۵ ثانیه نمی توان ویدئو منتشر کرد. از اهمین ۱۵ ثانی هاستفاده کنید و بعضی اوقات با مخاطبانتان در ظرف ۱۵ ثانیه حرف بزنید. خیلی برای ان ها این قضیه جالب خواهد بود و میتواند در حفظ و ارتقای شمار مخاطبان شما موثر باشد.

☑ از Hyperlapse ها استفاده کنید

اپلیکیشن جدید هایپرلپس اینستاگرام فرصت خوبی است برای گرفتن ویدئوهای موثر و خاطره انگیز و انتشار ان در صفحه خود که می تواند مخاطب زیادی را جلب کند. برای بازاریابی در کسب و کار، این قابلیت از ارزش بالایی برخوردار شده است.

☑ پنج شنبه ها مهم است !

۵ شنبه ها، زمان خوبی برای بازگشت به گذشته و انتشار محتوا و تصاویری از خود و کسب و کارتان از گذشته های دور و نه چندان دور در اخر هفته است….

☑ قدرت Hashtag ها را فراموش نکنید 

بررسی ها نشان می دهد که یکی از دلایل افزایش میزان فالوور برای صفحات پر مخاطب اینستاگرام، استفاده درست از هشتگ (#) های مفید و کاربردی و مرتبط بوده است. این موضوع در صفحه خود رعایت کنید. همواره خلاق ترین هشت تگ ها بر اساس کسب و کار و هدف شما در اینستاگرام، راهکاری برای موفقیت بیش تر است. هشت تگ ها در واقع برچسبی برای دسته بندی و به اشتراگ گذاری پست ها در سطح وسیعی در اینستاگرام و به طور کل شبکه های اجتماعی وب از ان ها استفاده می شود. هشتگ اولین بار به وسیله توئیتر ایجاد شد و پس از آن توسط بسیاری از شبکه های اجتماعی از جمله گوگل پلاس، فیسبوک، فیلکر، اینستاگرام، فرندفید، یوتیوب و پینترست مورد استفاده قرار گرفت.

به طور کلی می توان مزایای هشتگ را اینگونه برشمرد:

• مطالب گذاشته شده در هشتگ را همه می‌توانند مطالعه کنند و دیگر نیازی نیست هر شخصی مطلب را جداگانه به اشتراک بگذارد.
• با مراجعه به هشتگ، نیازی به جستجوی موضوعتان نیست، می‌توانید مطالب گوناگون را مطالعه کنید.
• همچنین در جستجوی گوگل می‌توانید هشتگ مورد نظر را نوشته و مطالب مربوطه را مطالعه کنید.

افزایش فالوئر اینستاگرام با کاربران واقعی و ایرانی

منبع

✔ اپلیکیشن افزایش فالوئر اینستاگرام با کاربران واقعی و ایرانی

فالوئر بگیر اولین برنامه ایرانی است که این امکان رو به شما میدهد که به صورت رایگان تعداد فالوورهای اینستاگرام خودتان را افزایش بدهید. مراحل کار با اپلیکیشن به این صورت است که اطلاعات کاریران به شما نمایش داده می‌شود و چنانچه شما دوست داشته باشید با فالو کردن آنها سکه بدست میارید و با استفاده از همان سکه‌ها شما هم می‌توانید پروفایلتان را به معرض نمایش بگذارید و درخواست فالوور بدهید.

افزایش فالوئر اینستاگرام با کاربران واقعی و ایرانی

 

امکانات اپلیکیشن فالوئر بگیر اینستاگرام

•دریافت سکه رایگان براحتی با فالو کردن بقیه کاربران

•دریافت سریع فالوور ایرانی و فعال

•امکان دریافت بازخوردها و نظرات شما مستقیم در درون برنامه

افزایش فالوئر اینستاگرام با کاربران واقعی و ایرانی

به ادعای سازنده نام کاربری و رمز عبور شما توسط سازندگان قایل مشاهده نیست و شما مستقیم در Instagram لاگین می‌کنید.

download

برای افزایش فالوور اینستاگرام با اپلیکیشن فالوئر بگیر اینستاگرام ، آخرین ورژن اپلیکیشن فالوئر بگیر اینستاگرام را از لینک زیر دانلود کنید؛

⏪ دانلود برای اندروید
دانلود از    ایران اپس

از این سازنده اپلیکیشن های کامنت بگیر اینستاگرام و لایک بگیر اینستاگرام نیز عرضه شده است که با استقبال مواجه شده است . اینستاگرام را از لینک زیر دانلود کنید

دانلود جدیدترین و آخرین ورژن اینستاگرام

 

درباره نویسنده

میثم ذوالفقارلو

میثم ذوالفقارلو

مدیر و نویسنده سایت تک وو

یک علاقمند به اشتراک گذاری آموخته های خود در زمینه تکنولوژی گجت ها ، اپلیکیشن ها و دنیای پیرامونمان

پیام بگذارید

شانزده − نه =