قطعا یادگیری زبان انگلیسی مهمترین گام در ارتقاء کیفیت زندگی شما باشد. آیا هیچ فکر کرده‌اید که دسترسی به اطلاعاتی که دیگران از آن بی‌بهره‌اند، چقدر می‌تواند جالب باشد؟ یا صحبت کردن با افراد جالبی که دیگران نمی‌توانند با آنها ارتباط برقرار کنند؟ یا پشت سر گذاشتن دیگران با جهش‌های بزرگی که در شغل‌تان برمی‌دارید؟ و یا رفع نیاز های خود و لذت بردن از سفر به یک کشور دیگر ؟ به همین دلایل ما در اینجا برای کاربران عزیز سایت که از کلاس رفتن نومید شده یا وقت آن را ندارند بهترین نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی را معرفی میکنیم

امروزه در دنیا راهکارهای فراوانی برای مبارزه با فراموشی مطرح می شود و هر راهکار بسته به قدرت خود تا حدی پاسخگوست . اما از میان این راه حل ها ، پیشنهاد دکتر سباستین لایتنر و جعبه ی یادگیری او جایگاهی خاص دارد این روانشناس آلمانی توانست راهی برای وارد کردن اطلاعات از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت پیدا کند . حافظه ای که در آن فراموشی راه ندارد و یادگیری انگلیسی براحتی برای شما امکان پذیرمی شود.جایی که شما به عنوان مثال نام خود ، نام اعضای خانواده ، نام دوستان صمیمی، نام پایتخت ایران و بسیاری چیزهای دیگر را نگاه می دارید. بعد از پیشنهادات دکتر لایتنر ساخت جعبه های یادگیری در جهان آغاز شد .

بهترین نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی

بهترین نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی

با این مقدمه باید گفت B15 یک نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی است که بر اساس اصول یادگیری دکتر لایتنر کار می کند . این نرم افزار که محیطی کاملا فارسی دارد را باید جزء دو سه نرم افزار مشابه در دنیا دانست که کامل ترین امکانات را در جهت مدیریت حافظه ارائه می کنند.
روش دکتر لایتنر بسیار ساده است او اعتقاد داشت که سه امر در فرستادن اطلاعات از حافظه ی کوتاه مدت به حافظه ی بلند مدت نقش اساسی دارد
۱. تعداد تکرارها
۲. زمان بین تکرارها
۳. تمرکز دقیق بر روی واحد های اطلاعاتی که سخت تر به حافظه سپرده می شوند.
B15 این سه مرحله را به طور کامل مدیریت می کند . بعد از مدتی کار با B15 احساس می کنید که تاکنون از قدرت حافظه خود کاملا ناآگاه بوده اید و از قدرت پنهان در وجودتان شگفت زده خواهید شد.

امکانات برنامه B15

  • دارای محیط یادگیری آسان و کاملا فارسی
  • منطبق به روش سباستین لایتنر روانشناس بزرگ آلمانی
  • دارای موتور تلفظ لغات
  • دارای فرهنگ لغت گوگل
  • قابلیت دریافت فلش کارت ها از داخل برنامه
  • قابلیت یادگیری انگلیسی به فارسی و یا فارسی به انگلیسی و یا هر زبان دیگری

نسخه اندروید بهترین نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی

 

بهترین نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی

 

نسخه ویندوز بهترین نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی

بهترین نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی

هدف از کار با نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی B15:

این نرم افزار دو هدف اصلی دارد:

۱. بالابردن خیره کننده ی سرعت یادگیری انگلیسی.
۲. فرستادن مطالب به حافظه بلند مدت و و جلوگیری ازفراموشی

مزایای نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی B15:

۱.تبدیل عمل ‌یادگیری انگلیسی به‌ یک بازی مهیج و هرروزه که شخص در آن پیشرفت خود را به چشم می بیند .

۲.یادگیری انگلیسی بصورت گزینشی :یعنی شما مجبور نیستید در تکرار های خود مطالبی را که می دانید با مطالبی که نمی دانید با هم مرور کنید و برای آنهاا به‌ یک اندازه وقت بگذارید و به شما این فرصت داده می شود تا بیشترین تکرار ها را بر روی مطالبی که برای شما دشوار است ، متمرکز سازید

۳.صرفه جویی در زمان : زمان های تکرار مناسب که به صورت علمی محاسبه شده است موجب می شود تا شما در زمان کمتر مقدار ‌یادگیری بیشتری داشتهه باشید.

۴.ساده بودن استفاده از این نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی در روش لایتنر موجب می گردد که دچار سردرگمی نشوید و از پیشرفت خود احساس رضایتت بیشتری داشته باشید.

B15 کدام توانایی های زبانی را تقویت می کند؟

سه توانایی زیر به کمک B15 به شدت تقویت می شود:

کلمات: با B15 سریع تر و آسان تر از هر روش دیگری از مرز ۵۰۰۰ لغت خواهید گذشت .اما این بار یک تفاوت اصلی وجود دارد این لغات را شما به حافظه بلندد مدت سپرده اید و قرار نیست فراموش شوند و گنجینه ی لغات شما را تا بالاترین سطوح مانند خواندن روزنامه ، مجله ، رمان و شعر بالا خواهد رفت.

تلفظ کلمات: موتور تلفظ که در B15 استفاده شده است از قویترین موتورهای تلفظ است و این امکان را به شما می دهد تا یادگیری انگلیسی خود را بسیارر موثرتر سازید.

گرامر و تولید زبان: زبان آموز گرامر را در عمل تجربه می کند و در آغاز جملات ساده را با کمک قوانین متنوع گرامری تولید می کند و سپس جملات پایه را درر موقعیت های گوناگون فرامی گیرد و این روند تا تولید جملات پیشرفته ادامه می یابد . B15 تجربه ای است که هر گز آن را فراموش نخواهید کرد .نرم افزاری کهه شما را مجبور به تولید زبان می کند , نقاط ضعف شما را شناسایی می کند و بر آنها تمرکز می کند تا مشکل کاملا حل شود.

با تسلط بر سه توانایی بالا راحتتر از هر کس دیگر خواهید توانست در امتحانات مختلف و بین المللی زبان و کنکورهای داخلی موفق شوید .
انعطاف پذیری این نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی بزرگترین ویژگی آن است ، در B15 شما حتی یک نکته ی تکراری را نیز نخواهید آموخت و آموزش دقیقا از مرزز نا دانسته های شما آغاز می شود. به عبارت دیگر اراده و آزادی شما در یادگیری زبان انگلیسی کاملا محترم شمرده می شود و شما می توانید آنچه را که می دانید حذف نمایید و از فرایند یادگیری خارج کنید.

درحالت عادی بدون کد فعال سازی با محدودیت های زیر مواجه اید:

-دسترسی به فلش کارت های آماده ۵ بار
-عدم دسترسی به فلش کارت های شخصی
-عدم دسترسی به مراحل سوم به بعد
-عدم دسترسی به آزمون
-عدم دسترسی به بازگرداندن بک آپ
-عدم دسترسی به فرهنگ لغت

برای خرید کد فعال سازی از دکمه زیر استفاده کنید :

خرید کد کاربری B15

درباره نویسنده

میثم ذوالفقارلو

میثم ذوالفقارلو

مدیر و نویسنده سایت تک وو

یک علاقمند به اشتراک گذاری آموخته های خود در زمینه تکنولوژی گجت ها ، اپلیکیشن ها و دنیای پیرامونمان

پیام بگذارید

2 × 1 =