هدست های واقعیت مجازی، بی شک گجت های هیجان انگیزی هستند اگر تا به حال آنها را امتحان نکرده اید، قطعا از آزمودن آنها لذت می برید. اما اگر قصد خرید این هدست ها را دارید، اول کمی صبر کنید و بودجه تان را مشخص کنید. در بازار فعلی ایران، انواع متنوعی از هدست های واقعیت مجازی را پیدا می کنید که عملکرد همگی آنها تقریبا مشابه است و تفاوت اصلی به کیفیت ساخت، لوازم جانبی و بسته بندی آنها بر می گردد. دقت کنید که گول تبلیغات عجیب و غریب برخی محصولات را نخورید. ما در اینجا بهترین هدست واقعیت مجازی در ایران را معرفی می کنیم ؛

با بیشتر این هدست ها می توانید فیلم های سه بعدی هم ببینید. تقریبا هیچ برنامه ی واقعیت مجازی اختصاصی روی هیچ کدام از آنها وجود ندارد. در همه ی نمونه های موجود، این گوشی شماست که وظیفه ی پخش تصاویر را به عهده می گیرد و این یعنی باید گوشی خود را داخل هدست بگذارید. طبیعتا بهتر است در این زمان گوشی را سایلنت کنید و از مشاهده ی طولانی مدت واقعیت مجازی هم بپرهیزید، چون چشم هایتان اذیت می شود.

بهترین هدست واقعیت مجازی در ایران

بهترین هدست واقعیت مجازی در ایران

عینک های واقعیت مجازی بسته به ویژگی ها و قیمت ها انواع مختلفی دارند. ما از میان سه دسته ی آنها پنج عینک را انتخاب کرده ایم که می توانید یکی از آنها را بخرید. اگر به دنبال تجربه ی واقعیت مجازی بهتری هستید و البته کمی هم پول باد آورده ی اضافی دارید، انتخاب های بهتری هم در بازار وجود دارد. هر دو هدست واقعیت مجازی Samsung Gear VR و کیت Oculus Rift DK 2 با قیمت های سرسام آور به صورت غیر رسمی در بازار های ایران پیدا می شوند. مثلا برای داشتم یک Gear VR ، مجبورید یک میلیون و خرده ای هم پرداخت کنید. قیمت اوکولوس نیز به راحتی به سه برابر این عدد می رسد . طبیعتا کیفیت ساخت و تجربه ی مشاهده ی واقعیت مجازی با این دو هدست ، از دیگر رقبای موجود در بازار به مراتب بهتر است.

بهترین هدست واقعیت مجازی در ایران

برای مشاهده بهترین هدست واقعیت مجازی در ایران ، به ادامه مطلب مراجعه کنید ؛

ادامه مطلب

مطالبی که در دسته ی پهنای وب قرار میگیرند برگزیده ی از مقالات منتشر شده در اینترنت هستند و برای جلوگیری از تکرار مکررات و استفاده از زحمات دیگر نویسندگان با لینک به مطلب اصلی از سایر وب سایت ها گردآوری شده اند .

درباره نویسنده

میثم ذوالفقارلو

میثم ذوالفقارلو

مدیر و نویسنده سایت تک وو

یک علاقمند به اشتراک گذاری آموخته های خود در زمینه تکنولوژی گجت ها ، اپلیکیشن ها و دنیای پیرامونمان

پیام بگذارید

نوزده − نه =