برای شما نیز پیش آمده که پس از دانلود فیلم و یا کلیپ تصویری از اینترنت، Player های موجود در سیستم قادر به پخش کردن آن کلیپ نبوده و یا به صورت ناقص آن را پخش می کنند (مثلاً صدای کلیپ پخش می شود ولی تصویری آن نمایش داده نمی شود! ) این مشکل به خاطر نصب نبودن Codec مناسب برای پخش این کلیپ های تصویری بر روی ویندوز شما می باشد. در میان پلیرهای ویندوزی K-Lite Mega Codec Pack بهترین پخش کننده ویدئویی برای ویندوز است و یک سر و گردن کامل تر از هر پلیر دیگری فیلم ها و کلیپ ها را اجرا و پخش میکند .

بهترین پخش کننده ویدئویی برای ویندوز

امّا Codec چیست؟ کلمه Codec به معنای COmpressor/DECompressor (فشرده ساز / باز کننده فشردگی) است: یعنی یک روتین نرم افزاری که ویدئوی خام آماده ذخیره سازی را فشرده کرده و سپس آن را جهت اجرا بر روی کامپیوتر از فشردگی خارج می نماید.

بهترین پخش کننده ویدئویی برای ویندوز :

بسته K-Lite Mega Codec Pack  محصول codecguide مجموعه ای از فیلترهای DirectShow، کدک های VFW/ACM و امکاناتی مختلف می باشد. کدک ها و فیلترهای DirectShow برای کدگذاری و کدبرداری فرمت های صوتی و تصویری کاربرد دارند. به عبارت دیگر، این مجموعه تمامی چیزی است که شما برای اجرای فایل های صوتی و تصویری مختلف بدان نیاز دارید. در کنار این امکانات، کدک های Quicktime و Real Player به همراه نرم افزار قدرتمند Windows Media Player Classic نیز در این مجموعه وجود دارند. این مجموعه در هنگام نصب، یک Media Player Classic قدرتمند نصب می کند که می توانید به جای تمامی Player های موجود در سیستم از این Player برای پخش فایل های صوتی و تصویری خود استفاده کنید.
K-Lite Mega Codec Pack مجموعه ای از Codec های لازم برای پخش انواع فرمت های صوتی و تصویری می باشد، به طوری که پس از نصب این مجموعه می توانید اکثر کلیپ های صوتی و تصویری (WMA, AAC AC۳, M۴A, MP۲, OGG, DivX, AVI, WMV, RM, MOV, MP۴) را در سیستم خود اجرا و پخش کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار K-Lite Mega Codec Pack:

☑ پشتیبانی کامل و قابلیت پخش انواع فرمت های صوتی و تصویری
☑ سازگاری کامل با انواع پلیرها معروف همچون Windows Media Player و…
☑ مجهز به کدکهای مختلف برای فرمتهای مختلف
☑ دارای بهترین پخش کننده ویدئویی برای ویندوز
☑ محیط کاربری جذاب، حجم پائین نسبت به قابلیت های بالا
☑ استفاده بسیار آسان از نرم افزار
☑ پشتیبانی کامل از فرمتهای دی وی دی
☑ قابلیت نمایش زیر نویس فیلمها و سازگاری کامل با زبان فارسی
☑ قابلیت کار با فایل های زیرنویس و یا تبدیل آنها
☑ نرم افزار بسیار کم حجم با قابلیتهای بسیار زیاد
☑ قابلیت بخش انواع فرمتهای WAV, MP3, MP3Pro,OGG, WMA, MPG, AVI, WMV, MIDI, RM, and
☑ سازگار با نسخه های مختلف سیستم عامل مایکروسافت ویندوز

download

برای دانلود جدیدترین و آخرین ورژن بهترین پخش کننده ویدئویی برای ویندوز  K-Lite Mega Codec Pack از لینکهای زیر استفاده کنید؛

⤵ دانلود برای ویندوز

دانلود مستقیم از  سایت codecguide

راهتمایی : در میان صفخه بر روی یکی از لینک های  Mirror 1 یا  Mirror ۲ کلیک کنید

 

درباره نویسنده

میثم ذوالفقارلو

میثم ذوالفقارلو

مدیر و نویسنده سایت تک وو

یک علاقمند به اشتراک گذاری آموخته های خود در زمینه تکنولوژی گجت ها ، اپلیکیشن ها و دنیای پیرامونمان

پیام بگذارید

9 + یازده =