موتورهای جستجو، ستون فقرات استفاده از اینترنت هستند و بخش زیادی از استفاده روزانه کاربران از اینترنت را به خود اختصاص می‌دهد. اما آیا از راه ها و ترفندهای مخفی آنها جهت جستجوی بهتر مطالب و مستندات موردنیازتان، اطلاع دارید؟ در اینفوگرافیک جستحو پیشرفته در گوگل اطلاعات زیادی جهت دستیابی به نتایج بهتر در جستجوهای اینترنتی آمده است.

همچنین در صفحه ژرفای چستجو گوگل آموزشهای لازم برای جستحو بهتر و حرفه ای به زبان فارسی معرفی شده است علاوه بر اینفوگرافیک جستحو پیشرفته در گوگل به آنجا نیز رجوع کنید

در اینجا می‌توانید جدیدترین ویژگی‌های جستجوی Google و نکات و ترفندهایی را بیابید که به شما کمک می‌کنند در جستجو مهارت لازم را کسب کنید. اگر به دنبال هیجان واقعی هستید، یک داستان جستجو را مشاهده کنید یا برخی دیگر از پروژه‌های سرگرم‌کننده‌ای را که ما روی آنها کار کرد‌ه‌ایم در زمین بازی امتحان کنید.

ترفند‌ها و ابزارهای پنهان شده در گوگل می‌توانند این وب‌سایت را از یک منبع مفید به یک ابزار پژوهشی فوق‌العاده تبدیل کنند. اطلاعات بیشتر را در اینفوگرافیک جستحو پیشرفته در گوگل مطالعه کنید:

جستحو پیشرفته در گوگل

برای مشاهده اینفوگرافیک جستحو پیشرفته در گوگل ، کلیک کنید یا در گوشی های لمسی ضربه بزنید ؛

مشاهده اینفوگرافیک

 

مطالبی که در دسته ی پهنای وب قرار میگیرند برگزیده ی از مقالات منتشر شده در اینترنت هستند و برای جلوگیری از تکرار مکررات و استفاده از زحمات دیگر نویسندگان با لینک به مطلب اصلی از سایر وب سایت ها گردآوری شده اند .

درباره نویسنده

میثم ذوالفقارلو

میثم ذوالفقارلو

مدیر و نویسنده سایت تک وو

یک علاقمند به اشتراک گذاری آموخته های خود در زمینه تکنولوژی گجت ها ، اپلیکیشن ها و دنیای پیرامونمان

پیام بگذارید

پنج × پنج =