حمایت مالی از سایت
حمایت مالی از سایت

حمایت مالی از سایت

حمایت مالی از سایت چیست؟

در دنیا چنین صفحاتی به نام Donate شناخته می شوند و جهت دریافت حمایت مالی از سرویس ها، ارائه می گردند. مستقل از اینکه سرویس های سایت رایگان یا غیر رایگان باشد، قسمتی برای پرداخت Donate ( کمک مالی ) مرسوم است و به این ترتیب کسانی که هم وسع مالی دارند و هم احساسشان نسبت به حمایت مادی از آن سرویس ها مثبت است، اقدام به پرداخت حمایت مالی می کنند.
هدف ما از ایجاد چنین سایتی، معرفی بهترین های دنیای تکنولوژی ، آموزش ترفندها و نکته ها برای به روز بودن و روش های استفاده مفید از فناوری های جدید و به اشتراک گذاری و آموزش موضوعات مختلف است. این آموزش‌ها به صورت کاملاً رایگان منتشر می‌شوند تا هر کسی که به اینترنت دسترسی داشته باشد، بتواند از آن‌ها استفاده کند و محتوای آن چه تخصصی باشد و چه پایه‌ای، به صورت ساده بیان می‌شود تا بیشتر کاربران بتوانند آن‌ها را به سادگی درک کنند.

هزینه‌های فنی سایت، نگه داری و ارتقاء آن (نگهداری Server اختصاصی سریع و پرقدرت ) و وقتی که صرف نوشتن پست‌ها می‌شود (نوشتن یک پست با کیفیت ممکن است تا چند روز وقت یک نویسنده را بگیرد)، همگی نیازمند پول اند که بخشی از آن از طریق تبلیغات ( که در حال حاضر کلیکی و بسیار اندک است ) و بخشی از طریق کمک‌های مالی شما تامین می‌شود .

اطمینان از صحت انتقال وجه

دونیت نام اولیت سایت تخصصی فارسی و امن برای جمع آوری کمک های داوطلبانه مالی و معنوی است، در دونیت همه افراد پس از ثبت نام و بعد از معرفی خودشان، می توانند از دیگران برای آنچه نیاز دارند درخواست کمک مالی یا حمایت معنوی کنند. این کمک ها توسط سایت دونیت جمع آوری، سامان دهی شده و پرداخت می گردد. سایت دونیت تمامی بستر اطلاع رسانی، سیستم دریافت و پرداخت و سایر امکانات را با این هدف در اختیار کاربران قرار می دهد. ما نیز برای اطمینان از دریافت حمایت های شما از همین سایت استفاده می کنیم

تشکر ویژه از حامیان مالی سایت

مطمئناً شما با حمایت مالی از سایت، تأثیر به سزایی در :

– ارائه مطالب جدید و به روز
– اختصاص وقت بیشتر برای بروزآوری سایت
– بازنگری در اهداف و شیوه های پیشبرد سایت
– بهبود سرویس ها و افزایش امکانات
– و از همه مهمتر، دلگرمی ما 

داشته اید. پرداخت شما برای ما بسیار مهم است و نه تنها ما بلکه سایر کاربرانی که از خدمات سایت استفاده می نمایند، سپاسی ویژه از شما خواهند داشت.

حمایت می کنم