همه ما میدانیم داشتن یک اپلیکیشن پولی با تمام امکاناتش بسیار جذاب تر از اپلیکیشن های رایگانی است که یا تبلیغات زیادی دارند و یا امکانات کمی . به زبان خودمانی تر لذتی بالاتر از داشتن و استفاده از اپلیکیشن پولی برای بهره بیشتر بردن از تکنولوژی نیست !

حال که دسترسی ما ایرانی ها به سرویس های پرداخت و خرید از گوگل پلی نیست و اگر هست  دردسر زیادی دارد و یا اپلیکیشن های مورد نیاز ما غالبا گران است و خرید آن برای ما مقدور و بصرفه نیست ( در آمد به ریال  خرید به دلار ! )،در اینجا من ۳ راه و روش برای دانلود رایگان و قانونی اپلیکیشن پولی اندروید را معرفی می کنم ؛

۱. Amazon App of the Day

amazon app stor

وارد سایت شوید و یک کاربر برای خود تعریف کنید (Sign-up) . اپلیکیشن آمازون را دانلود و نصب کنید . در صفحه اول اپلیکیشن هر روز یک برنامه پولی برای اندروید معرفی میشود . اگر دوست داشتید می توانید به رایگان و قانونی دانلود کنید .

۲. AppGratis

appgratis

این سایت هم هر روز یک اپلیکیشن را به رایگان معرفی میکند که میتوانید برای دانلود رایگان و قانونی اپلیکیشن پولی اندروید ،آیفون و آیپد مشابه سایت آمازون اقدام کنید .

۳. App of the Day

App of the Day

این اپلیکیشن هم هر روز یک اپلیکیشن اندروید را به رایگان و قانونی برای دانلود معرفی میکند .  آنرا نصب کنید و اگر اپلیکیشن معرفی شده مورد نیازتان بود به رایگان و قانونی دانلود کنید .

منبع

درباره نویسنده

میثم ذوالفقارلو

میثم ذوالفقارلو

مدیر و نویسنده سایت تک وو

یک علاقمند به اشتراک گذاری آموخته های خود در زمینه تکنولوژی گجت ها ، اپلیکیشن ها و دنیای پیرامونمان

پیام بگذارید

13 − سه =