شبکه های اجتماعی این روزها به دلیل جذب مخاطبین فراوان اهمیت فوق العاده بالایی پیدا کرده اند. اینستاگرام  نیز بی شک یکی از محبوب ترین ها بوده و با دارا بودن حدود ۵۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه جایگاه ویژه ای در دنیای مجازی دارد. روزانه هزاران مطلب مختلف از هزاران کاربر فعال اینستاگرام پست میشود . اما یکی از محدودیت هایی که اینستاگرام در مقابل کاربران خود قرار داده است، قانون کپی رایت رسانه یا به عبارت بهتر ممنوعیت دانلود و ذخیره عکس و ویدئو از اینستاگرام است. امروز راه حل ساده و سریع و مهم تر از همه رایگان را به شما معرفی خواهیم کرد . با این ترفند بتوانید در کمترین زمان متن، ویدئو و تصاویر اینستاگرام را دانلود کرده و در گوشی خود ذحیره کنید .

دانلود و ذخیره عکس و ویدئو از اینستاگرام

به صفحه ی مورد نظر رفته و عکس یا ویدئوی خود را انتخاب کنید. همانند تصویر گزینه ی سه نقطه را در بالای پست لمس کنید تا منوی آن باز شود.

دانلود و ذخیره عکس و ویدئو از اینستاگرام

اکنون گزینه ی Copy Share URL را لمس کنید :

دانلود و ذخیره عکس و ویدئو از اینستاگرام

به تلگرام خود رفته و در صفحه ی خود یا یکی از دوستان خود عبارت @instasavebot را تایپ کرده و بر روی آن کلیک نمایید.

دانلود و ذخیره عکس و ویدئو از اینستاگرام

این یک روبات تلگرام  است که لینک را دریافت کرده و تصویر و متن را به شما ارسال می کند . لینکی که در مرحله ی اول کپی کردید را در این قسمت paste کنید و گزینه ی send را لمس کنید. در کمتر از چند ثانیه می توانید به رسانه (عکس یا ویدئو) و همچنین متن دسترسی داشته باشید.
روش های مختلفی برای دانلود از اینستاگرام وجود داشته که این روش یکی از آسان ترین و سریع ترین راه هاست. همچنین لازم به ذکر است با استفاده از این ربات تلگرام میتوانید فیلمهای یوتیوب را نیز دانلود کنید .

درباره نویسنده

میثم ذوالفقارلو

میثم ذوالفقارلو

مدیر و نویسنده سایت تک وو

یک علاقمند به اشتراک گذاری آموخته های خود در زمینه تکنولوژی گجت ها ، اپلیکیشن ها و دنیای پیرامونمان

پیام بگذارید

17 − ده =

۱ دیدگاه