اگر شما نیز از آن دسته از کاربران تلگرام هستید گاهی وقت ها کند شدن ارسال و دریافت اطلاعات در تلگرام آزارتان می دهد یا تلاش های اپلیکیشن تلگرام برای اتصال به اینترنت به طول می انجامد این مطلب کوتاه من درباره راهکار افزایش سرعت تلگرام شاید بتواند به شما کمک کند ؛

راهکار افزایش سرعت تلگرام

☑ خالی کردن کش تلگرام

این روش ، توصیه سازندگان اپلیکیشن تلگرام برای بهینه کردن عملکرد آن است که در زیر آموزش تصویری آن را مشاهده می کنید و میتوانید مطابق تصاویر به خالی کردن کش تلگرام مبادرت ورزید ؛

راهکار افزایش سرعت تلگرامراهکار افزایش سرعت تلگرام

 

☑ نصب مجدد تلگرام

این راهکار افزایش سرعت تلگرام بصورت تجربی است که من تست کردم و خوشبختانه نتیجه رضایت بخش بود .  برای این کار کافی است از سایت ما تلگرام را دانلود کرده و بدون حذف تلگرام نصب شده خود اقدام به نصب مجدد آن کنید . (اگر نتیجه بخش نبود با حذف و نصب مجدد هم میتوانید امتحان کنید هرچند برای من بدون حذف ، نصب مجدد تلگرام نتیجه بخش بود )

دانلود جدیدترین و آخرین ورژن تلگرام

علت موفقیت آمیز بودن نتیجه کار هر چه باشد ، تا لحظه پاسخ تلگرام به ایمیل ما درباره کند شدن تلگرام برای بعضی کاربران ایرانی فعلا باید منتظر بمانیم و از همین روش ها استفاده کنیم .

هرچند ممکن است دلیل دیگر کندی تلگرام برای بعضی کاربران از ارائه دهنده سرویس اینترنت کاربر باشد ولی اگر شما نیز راه کاری برای افزایش سرعت تلگرام سراغ دارید با ما درمیان بگذارید.

 

درباره نویسنده

میثم ذوالفقارلو

میثم ذوالفقارلو

مدیر و نویسنده سایت تک وو

یک علاقمند به اشتراک گذاری آموخته های خود در زمینه تکنولوژی گجت ها ، اپلیکیشن ها و دنیای پیرامونمان

پیام بگذارید

16 − هفت =

۱ دیدگاه