قفل صفحه نمایش در گوشی های هوشمند هم یک ویژگی ضروری و هم یک ویژگی زاید است.از یکسو برای جلوگیری از دسترسی دیگران به گوشی الزامی است و از سوی دیگر نیز برای دسترسی به برنامه ها باید حتما از صفحه قفل گذر کرد.این در حالی است که قفل صفحه نمایش اندروید خسته کننده و بی روح است .از این رو برنامه های زیادی برای قفل صفحه نمایش (lock screen) ساخته شده است که یکی از جالبترین و زبباترین آنها که توسط کاربران گوگل پلی بیشتر از همه امتیاز گرفته است ZUI Locker میباشد.

زیباترین برنامه قفل صفحه اندروید

این اپلیکیشن دارای یک طراحی بسیار زیباست که به شما در ایجاد قفل صفحه نمایش سفارشی کمک میکند. پس از نصب برنامه شما به تنظیمات برنامه هدایت می شوید که در انجا گزینه های زیادی جهت ایجاد صفحه نمایش آنگونه که خودتان میخواهید پیدا می کنید.این برنامه قالب و والپیپرهای زیادی دارد که می توانید از بین انها انتخاب کنید.

از سوی دیگر از انواع قفل صفحه نمایش مانند گذرواژه ٬الگو پشتیبانی میکند که میتوانید قفل صفحه اصلی گوشی را غیرفعال کنید. این برنامه همچنین یک سنسور گرانش ٬نمایش پیام ها و اعلان هاروی صفحه قفل ٬ابزارهایی مانند نور چراغ قوه ٬برنامه های اخیرا استفاده شده و کنترل موسیقی و هر انچه یک برنامه خوب باید داشته باشد را به شما ارایه میکند.

download

زیباترین برنامه قفل صفحه اندروید را می توانید از لینک زیر دریافت کنید؛

Title

دانلود ZUI Locker  (گوگل پلی)

دانلود مستقیم  (فایل Apk )

 

منبع

 

درباره نویسنده

رضا بهزادی

رضا بهزادی

برنامه نویس دات نت . علاقمند به تکنولوژی و هوشمند سازی کسب و کار .پیگیر اخبار تکنولوژی

پیام بگذارید

یک × 5 =

۳ دیدگاه