اندروید ۷ نوقا چندی پیش عرضه شد و قرار است به مرور زمان در اختیار کاربران قرار بگیرد. یکی از قابلیت‌‌های جدید اندروید ۷ (Nougat)، قابلیت تقسیم صفحه‌نمایش است. با این قابلیت صفحه به دو قسمت تقسیم می‌شود و می‌توانید هم‌زمان دو امر متفاوت را پیش ببرید. مثلا فرض کنید در بخش بالایی صفحه دارید به ایمیل‌هایتان پاسخ می‌دهید یا دارید توییترتان را چک می‌کنید و همزمان در بخش پایینی صفحه می‌توانید یک فیلم ببینید یا کاری به کلی متفاوت را پیش ببرید.

به گزارش دیجی کالا مگ در اندروید نوقا نوتیفیکیشن‌ها طراحی جدیدی دارند و برای شما امکان پاسخ‌گویی مستقیم را هم فراهم می‌کنند.اندروید نوقا در مجموع ۷۲ ایموجی جدید هم دارد. چند نمونه از این اموجی‌ها را می‌توانید در ویدیو ببینید.

وقتی در حال کار با اندروید نوقا هستید می‌توانید به سرعت برنامه را عوض کنید. بنابراین قابلیت عوض کردن سریع برنامه‌ها در کنار دسترسی راحت‌تر به تنظیمات شخصی از جمله ویژگی‌هایی هستند که کار با اندروید نوقا را از همیشه آسان‌تر می‌کنند.

با ویژگی‌ دسترسی راحت‌تر به تنظیمات شخصی می‌توانید برخی از تنظیماتی که همیشه به صورت میانبر دم دست‌تان قرار دارد را جا‌به‌جا کنید. یعنی تنظیمات خاصی را در محل آیکون‌های میانبر تنظیمات شخصی قرار دهید و برخی دیگر از تنظیمات که به کارتان نمی‌آیند را از این لیست حذف کنید.

برای آشنایی بیشتر با ویژگی‌های جدید اندروید نوقا (Nougat) ویدیو زیر را از دست ندهید:

 

 

برای آشنایی جامع و کامل با قابلیت‌‌های جدید اندروید ۷ (Nougat) ادامه مطلب را ببینید ؛

 

ادامه مطلب

توضیحات بیشتر

مطالبی که در دسته ی پهنای وب قرار میگیرند برگزیده ی از مقالات منتشر شده در اینترنت هستند و برای جلوگیری از تکرار مکررات و استفاده از زحمات دیگر نویسندگان با لینک به مطلب اصلی از سایر وب سایت ها گردآوری شده اند .

درباره نویسنده

میثم ذوالفقارلو

میثم ذوالفقارلو

مدیر و نویسنده سایت تک وو

یک علاقمند به اشتراک گذاری آموخته های خود در زمینه تکنولوژی گجت ها ، اپلیکیشن ها و دنیای پیرامونمان

پیام بگذارید

ده − 6 =