به نظر می رسد که همه بازی کلش آف کلنز (CLASH OF CLANS) را میشناسند و خیلی ها در حال وقت گذرانی با آن هستند .با این بازی باعث می شود که شما در یک بازی استراتژی و حماسی به پیروزی فکر کنید و اوقات بسیار هیجان انگیزی داشته باشید .روستای خود را بسازید و نیروهای نظامی را اموزش دهید و با هزاران بازیکن انلاین نبرد کنید.
این بازی رایگان است.توجه کنید که در عین حالی که این بازی کاملا رایگان است برخی از مراحل ان پولی است.اگر شما مایل به استفاده از این قابلیت ها در بازی نمی باشید باید این گزینه را در تنظیمات بازی غیر فعال نمایید.
این بازی فوق العاده است و استراتژی های زیادی در ان می توانید به کار ببرید.مخلوطی ازهنر های استراتژی و هنرهای رزمی در این بازی به کار رفته اند.جادوگران ،اژدها و دیگر مبارزان توانا در ان وجود دارند. ۱۵ واحد منحصر به فرد با سطوح مختلف در این بازی وجود دارد.

CLASH OF CLANS

? قابلیت جدید کلش آف کلنز :

کلش آف کلنز امروز آپدیت شد و در ورژن ۸.۱۱۶.۲ خود تغییرات جالبی داشت . 

✅ جایزه اتک روزانه (Daily Star Bonus): هر روز با دریافت ۵ ستاره از اتک های غارتی، منابعی به عنوان جایزه دریافت می کنید که در لیگ های بالاتر مقدار ش بیشتر است. این منابع در خزانه ذخیره می شود که غیر قابل غارت است .

✅ لوت کارت: پس از هر دفاع درصدی از منابع غارت شده به صورت کارت های شکسته شده در زمین ظاهر می شود که بایستی با لمس آنها رو جمع آوری کنید . دقت کنین که در آن واحد فقط یک لوت کارت ظاهر میشه پس تا دیدین مثل جم باکس اونو دریافت کنین!

✅ خزانه (Treasury): در کستل فضای ذخیره جدیدی به نام خزانه ایجاد شده که لوت اتک روزانه و War در آن ذخیره می شود تا هر موقع خواستید استفاده کنید . خبر خوب اینکه خزانه را کسی نمی تواند غارت کند!

✅ توپخانه عقاب (Eagle Artillery) از این به بعد به Golem و Golemit (بچه گولم) ۳ برابر خسارت وارد می کند!

✅ از این به بعد ایر دیفنس دوم در تاون هال ۶ و سومی در تاون هال ۷ باز خواهد شد .

download

برای دانلود جدیدترین و آخرین ورژن کلش آف کلنز از لینکهای زیر استفاده کنید؛

⏪ دانلود برای اندروید
دانلود از گوگل پلی                     دانلود  فایل APK

⏪ دانلود برای آیفون و آی پد
دانلود از اپ استور

علاقه مندان ویندوز فونی با توجه به اینکه در سایت اصلی کلش آف کلنز نسخه ی ویندوز فون آن معرفی نشده است به این سایت مراجعه کنند و ما را نیز نتیجه رضایت یا عدم رضایت خود را از اپ ویندوز فونی ارائه شده برای کلش آف کلنز مطلع کنند .

 

درباره نویسنده

میثم ذوالفقارلو

میثم ذوالفقارلو

مدیر و نویسنده سایت تک وو

یک علاقمند به اشتراک گذاری آموخته های خود در زمینه تکنولوژی گجت ها ، اپلیکیشن ها و دنیای پیرامونمان

پیام بگذارید

1 + دوازده =

۲ دیدگاه