ویندوز ۱۰ مایکروسافت، محصولی که پس از ویندوز ۸.۱ معرفی شد و توانست رضایت کاربران زیادی را جلب کند، دارای نسخه‌های مختلفی از جمله نسخه خانگی، حرفه‌ای، سازمانی و تحصیلی است.با توجه به این که انتخاب یکی از نسخه‌های ویندوز برای کاربرانی که با نسخه‌ها مختلف آشنایی ندارند سخت است، این پست را نوشته‌ایم تا کاربران بتوانند به مقایسه نسخه‌ های ویندوز ۱۰ بپردازند و مناسبترین نسخه را انتخاب کنند.

 درباره ویندوز ۱۰:

ویندوز ۱۰ جدیدترین نسخه از سیستم عامل ویندوز ( Windows ) محصول مایکروسافت و عضوی از ویندوزهای NT است. این نسخه از سیستم عامل ویندوز در ۲۴ ام تیرماه ۱۳۹۴ (۱۵ جولای ۲۰۱۵) در اختیار سازندگان کامپیوتر و لپتاپ‌ها قرار گرفت. ویندوز ۱۰ جایگزینی مناسب برای ویندوز ۸ و ۸.۱ است با تغییرات عمده در طراحی و هسته خود، باعث جلب رضایت کاربران ویندوزهای قبلی شد.

مقایسه نسخه‌های ویندوز ۱۰

مقایسه نسخه‌های ویندوز ۱۰

مقایسه نسخه‌ های ویندوز ۱۰ :

ویندوز ۱۰ دارای نسخه‌های مختلفی است که برای اهداف متنوع و بر اساس نیازهای کاربر طراحی و ساخته شده است. این ویندوز دارای چهار نسخه برای کامپیوترهای رومیزی و لپتاپ‌ها و ۳ نسخه برای گوشی‌های همراه و دستگاه‌های دیگر است. درادامه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت

کدام نسخه ویندوز ۱۰ نصب کنیم ؟

کدام نسخه ویندوز ۱۰ مناسب تر است ؟

کدام نسخه ویندوز ۱۰ بهتر است ؟

همه ی اینها در ادامه مطلب ؛

 

ادامه مطلب

مطالبی که در دسته ی پهنای وب قرار میگیرند برگزیده ی از مقالات منتشر شده در اینترنت هستند و برای جلوگیری از تکرار مکررات و استفاده از زحمات دیگر نویسندگان با لینک به مطلب اصلی از سایر وب سایت ها گردآوری شده اند .

درباره نویسنده

میثم ذوالفقارلو

میثم ذوالفقارلو

مدیر و نویسنده سایت تک وو

یک علاقمند به اشتراک گذاری آموخته های خود در زمینه تکنولوژی گجت ها ، اپلیکیشن ها و دنیای پیرامونمان

پیام بگذارید

20 + بیست =