شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که در حین کار با کامپیوترتان صدای نوتیفیکیشن موبایل شما پشت سر هم حواس شما را پرت  و تمرکزتان را مختل میکند . آیا بهتر نیست در گوشه ای از مانیتورتان صفحه ی گوشی تان را ببینید و بتوانید گوشی تان را مدیریت و کنترل کنید و همزمان کارتان را نیز انجام بدهید ؟

بله ! این ایده اجرایی شده است و شما می توانید با نصب اپلیکیشن Vysorروی مرورگر کروم کنترل گوشی اندرویدی با کامپیوتر توسط کروم را عملی کنید . پیش نیاز این اپ نصب درایور گوشی اندروید تان بر روی کامپیوتر می باشد . همچنین باید ADB Driver را کاربران سیستم عامل ویندوز نصب کنند .

Vysor

Vysor

برای آماده کردن گوشی اندرویدی خود باید USB debugging در قسمت Developer options  تنظیمات گوشی فعال شده باشد . ( اگر Developer options را در منوی تنظیمات نمی بینید ۵ بار Build number را از منوی About phone لمس کنید )

USB Debugging

Enable USB Debugging

اکنون نام و سریال گوشی در اپلیکیشن Vysor نمایان می شود

Vysor

Vysor

با کلیک بر روی آن پس از چند لحظه گوشی شما بر روی مانیتورتان ظاهر می شود که میتوانید بوسیله ماوس براحتی آنرا کنترل کنید .

Vysor

Vysor

بزودی روش های دیگر با امکانات بیشتری برای کنترل گوشی اندرویدی توسط کامپیوتر را معرفی خواهم کرد . تا آن روز از تجربه خود درباره کار کردن با اپلیکیشن Vysor و کنترل گوشی اندرویدی با کامپیوتر توسط کروم را برایمان بنویسید .

 

منبع

درباره نویسنده

میثم ذوالفقارلو

میثم ذوالفقارلو

مدیر و نویسنده سایت تک وو

یک علاقمند به اشتراک گذاری آموخته های خود در زمینه تکنولوژی گجت ها ، اپلیکیشن ها و دنیای پیرامونمان

پیام بگذارید

14 + نوزده =

۴ دیدگاه

    • درایور گوشی شما باید کامل نصب باشه رو سیستمتان ، یعنی گوشی توسط ویندوز شناسایی بشود و آیکن آن در کنار دیگر درایو هاتون دیده بشود ، دررمورد Adb driver هم تصویر گویاست ، روی آن کلیک کنید تا درایور adb دانلود شود و سپس نصب کنید . بازم سوالی بود درخدمتم محمد رضای عزیز