برای دوستداران اپل ، امروز ۵ تا از بهترین اپلیکیشن های تنظیم و تغییر تصویر زمینه رایگان را گردآوری کرده ام که بی هیچ مقدمه ی دیگری ۵ اپ برتر رایگان تصویر زمینه برای اپل، آی فون یا آی پاد را تقدیم میکنم ؛

۱. Blurred Wallpapers

این اپ با تنظیم تاری تصویر زمینه به یقین بهترین راه را برای نمایان تر شدن آیکن های دسکتاپ فراهم میکند

تصویر زمینه آیفون

Blurred Wallpapers

 

۲. Everpix – Wallpapers for iOS 8

اگر شما ترجیح می هیچ کاری روی تصویر زمینه انجام ندهید، پس نگاهی به Everpix بیاندازید . تمام کاری که شما باید انجام دهید این است از تصاویر مختلف با کیفیت بالا یکی را که دوست دارید به عنوان تصویر زمینه خود اعمال کنید . این نرم افزار همچنین اجازه می دهد تا شما جستجو کنید از طریق دسته بندی های مختلف، مانند انتزاعی، مینیمال ، طبیعت و غیره

تصویر زمینه آیفون

Everpix

 

۳. Crystals Wallpaper

کریستال تصویر زمینه یکی دیگر از انواع برنامه تصویر زمینه است که به شما اجازه ایجاد طرح چند ضلعی با شکل منحصر به فرد تنها با ضربه زدن روی صفحه نمایش می دهد .طراحی شما تولید خواهد شد در رنگ و پارامترهایی که شما انتخاب می کنید . و علاوه بر این به اینکه چگونه و در کجای صفحه نمایش ضربه بزنید بستگی دارد .

تصویر زمینه آیفون

Crystals Wallpaper

 

۴. InterfaceLIFT Wallpapers

برای داشتن پس زمینه پویا از عکس های حرفه ایی که گرفته شده است از این اپ استفاده  کنید . این اپلیکیشن صدها عکس از “جامعه عکاسی InterfaceLIFT.com  ” را گرد آورده است که در حال حاضر برای دستگاه شما آماده استفاده است.

تصویر زمینه آیفون

InterfaceLIFT Wallpapers

 

۵. Doodle Dandy

این اپ با بهره گیری از برخی ابزارهای طراحی خلاقانه برای کمک به تولید برخی از طرح های زیبای چرخشی، بسته به اینکه چقدر تخیل داشته باشید پس زمینه های زیبایی خلق میکند .

تصویر زمینه آیفون

Doodle Dandy

از برنامه های تصویر زمینه ، اپ های بسیاری اگر شما در فروشگاه برنامه های iOS بگردید پیدا میکنید ، اما این اپ ها که معرفی کردم  منحصر به فرد تر و متفاوت تر از برنامه های معمولی دیگر تصویر زمینه ارائه می دهد. اگر اپ بهتری سراغ دارید می توانید در بخش نظرات معرفی کنید .

منبع

درباره نویسنده

میثم ذوالفقارلو

میثم ذوالفقارلو

مدیر و نویسنده سایت تک وو

یک علاقمند به اشتراک گذاری آموخته های خود در زمینه تکنولوژی گجت ها ، اپلیکیشن ها و دنیای پیرامونمان

پیام بگذارید

4 × 3 =